×

Niedziela na sportowo. Walczyli o Puchar Wójta Gminy Samborzec

  • 21.01.2019, 12:15 (aktualizacja 21.01.2019, 12:17)
  • SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście
Niedziela na sportowo. Walczyli o Puchar Wójta Gminy Samborzec
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
W Samborcu niedzielne popołudnie minęło na sportowo i pod znakiem piłkarskich emocji. Turniej Halowej Piłki Nożnej Sołectw tradycyjnie zgromadził chętnych do sportowych rozgrywek. O specjalną nagrodę – puchar Wójta, walczyło pięć drużyn. 

Niedzielne zmagania to już ósma edycja sportowego wydarzenia. Jak co roku zmagania wywołały mnóstwo emocji. Jak mówi wójt Samborca, Witold Surowiec przede wszystkim chodzi o popularyzację sportu, rozgrywek zespołowych i integrację międzypokoleniową mieszkańców, ponieważ jak zauważa w piłkę nożną grają wszyscy. 


Tym razem najlepsi zawodnicy okazali się reprezentować drużynę z Bogorii Skotnickiej. Kolejni okazali się zawodnicy z Chobrzan i Skotnik. Oprócz pucharów i dyplomów były też nagrody indywidualne. Tytuł najlepszego zawodnika turnieju zdobył Damian Radzimowski.


Niedziele rozgrywki to nie ostatnie sportowe wydarzenie, które pasjonatom ruchu dostarczy mnóstwa emocji. Już w najbliższą niedzielę odbędzie się Turniej Wyciskania Sztangi w Bogorii Skotnickiej. 

 

SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe