×

Nowe przepisy dla rolników. O szczegółach rozmawiano dziś w Inkubatorze Przetwórczym w Dwikozach

  • 22.01.2019, 15:40
  • SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście
Nowe przepisy dla rolników. O szczegółach rozmawiano dziś w Inkubatorze…
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
W Dwikozach odbyło się spotkanie obecnych i potencjalnych użytkowników nowoczesnego Inkubatora Przetwórstwa, na które zaprosił sandomierski Ośrodek Promowania Przedsiębiorczości.

A spotkali się, żeby porozmawiać o ważnej kwestii. Przepisach, które z pierwszym dniem nowego roku uległy zmianie. Zmieniły się przede wszystkim możliwości dla rolników w ramach Rolniczego Handlu Detalicznego, o czym opowiada nam prezes Ośrodka Promowania Przedsiębiorczości, Anna Frańczak

NSG GROUP
NSG GROUP
NSG GROUP


Główną rolą inkubatora jest pomoc rolnikowi lub producentowi, który nie posiada swojego zaplecza technicznego. A pomoc techniczna to nie jedyna pomoc jaką można otrzymać dzięki współpracy z Inkubatorem. Użytkownicy oprócz wykorzystania maszyn i urządzeń otrzymują również możliwość skorzystania z doradztwa oferowanego przez podmiot prowadzący inkubator.
Jak mówi Janusz Gębicz, jeden z użytkowników Inkubatora w Dwikozach pomoc jest kompleksowa i stanowi bardzo duże ułatwienie dla wszystkich jej użytkowników, którzy nie mają własnego lokalu produkcyjnego. 


Inkubator Przetwórstwa w Dwikozach w swoich strukturach zrzesza rolników nie tylko z naszego regionu. Z pomocy tutejszego inkubatora korzystają również producenci z okolic m.in. Buska Zdroju czy Staszowa.

 

SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe