Nietypowy turniej w Bogorii Skotnickiej. Zawodnicy wyciskali sztangę

  • 30.01.2019, 11:36 (aktualizacja 30.01.2019, 11:41)
  • SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście
Turniej Wyciskania Sztangi w Bogorii Skotnickiej
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Miłośnicy sportów siłowych spotkali się, żeby zaprezentować swoje umiejętności. Kilkunastu zawodników wzięło udział w Turnieju Wyciskania Sztangi, aby zmierzyć się z własnymi rekordami i pokonać swoje granice siłowe. Zawody odbywały się w Bogorii Skotnickiej w jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej.

Turniej Wyciskania Sztangi zapisał się na stałe już w kalendarz sportowych wydarzeń gminy Samborzec. Jak co roku zgromadził sporo zawodników. Przy sztandze spotkali się nie tylko miejscowi sportowcy. Turniej zgromadził również zawodników z pobliskich miejscowości i całego regionu. 


Sporty siłowe nie są łatwe. Wymagają dużo wytrwałości i odpowiedniego przygotowania. Wiedzą o tym z pewnością zawodnicy niedzielnych zawodów, których w siłowych zmaganiach dopingował wójt Samborca, Witold Surowiec


Oceniana była przede wszystkim precyzja. Liczył się również odpowiedni ciężar, dostosowany odpowiednio do wagi i predyspozycji zawodnika. A warto podkreślić, że w niedzielę nie tylko mężczyźni podnosili ciężary. Ze sztangą zmierzyła się również nastolatka, Zuzanna Rewera, która swoim wynikiem zaimponowała wszystkim. Niedzielny rekord wagowy padł w kategorii powyżej 90 kg. Najwytrwalsi okazali się Krystian Nowak i Kamil Kostrzewa, którzy zmierzyli się ze 150 i 160 kilową sztangą. 


Wszyscy zawodnicy otrzymali okolicznościowe dyplomy. Na najlepszych w poszczególnych kategoriach czekały również puchary i liczne gratulacje. Chętni do zmierzenia się ze sztangą mile widziani będą przez organizatorów za rok.  

 

SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe