×

28. Sandomierskie Spotkanie Sadownicze. Blisko 100 wystawców i tłumy zainteresowanych

  • 31.01.2019, 14:30
  • SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście
28. Sandomierskie Spotkanie Sadownicze. Blisko 100 wystawców i tłumy zainteresowanych
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Przez dwa dni odwiedzający stoiska podczas Spotkania Sadowniczego w Sandomierzu mogli zapoznać się z nowinkami z zakresu rolnictwa. Prawie 100 wystawców, producentów i specjalistów przedstawiało swoja bogatą ofertę.
Za nami już jedna z największych w południowo – wschodniej Polsce konferencji sadowniczych. Jak zapewniają organizatorzy oprócz przygotowanych licznych stoisk przez dwa dni odbywały się również ciekawe konferencje z nurtujących producentów i rolników tematów. Stąd w programie konferencji znalazły się chociażby tematy dotyczące sytuacji na rynku jabłek w Polsce i Europie, nowych i przyszłościowych odmian, ale także szkodników występujących w sadach.
 
W hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sandomierzu mogliśmy zapoznać się ze specjalistyczną ofertą. Stoiska z najnowocześniejszym sprzętem rolniczym i akcesoriami dla sadowników czekały na odwiedzających. Poza tym przybyli mogli również poznać nowinki z branży technologicznej oraz środków ochrony roślin czy też popularnych teraz nawozów odżywczych.
 
Swoją ofertę zaprezentowali również doradcy inwestycyjni. O najbliższych naborach i możliwościach dofinansowania zarówno dla rolników jak i przedsiębiorców opowiadali doradcy firmy ProInvest Grzegorz Przysucha i Karolina Szałas.
 
Spotkania sadownicze w Sandomierzu organizowane są regularnie od 28 lat. Z roku na rok zainteresowanie wydarzeniem znacznie rośnie.
SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe