Rekordowo dużo zawodników wzięło udział w XII edycji Triathlonu Zimowego w Sandomierzu

  • 18.02.2019, 13:42
  • SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście
XII Triathlon Zimowy w Sandomierzu
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Triathlon zimowy w Sandomierzu to propozycja dla tych, którzy kochają wodę, rower i bieganie. W sobotę kilkudziesięciu zawodników zmierzyło się z przygotowanymi przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji konkurencjami.
Organizatorzy sportowych zmagań zgodnie zapewniają, że zainteresowanie od pierwszej edycji znacznie się zwiększyło. Triathlon cieszy się powodzeniem głównie wśród uczestników spoza Sandomierza, choć jak twierdzą z roku na rok zainteresowanie Sandomierzan sportowymi zmaganiami jest coraz większe.
 
Najpierw pływanie na dystansie 500 metrów. Potem jazda na rowerze ponad 10 kilometrów. Na koniec zmagań 3,5 kilometrowy bieg. Tak w wielkim skrócie wyglądał przebieg kolejnej edycji sportowej imprezy w Sandomierzu.
 
Dla zawodników jest to sprawdzenie się w trudnych i wyczerpujących konkurencjach. Jedni startują już kolejny raz, dla drugich jest to pierwsza tego typu sportowa przygoda. Jednak wszyscy zgodnie twierdzą, że najważniejsze jest odpowiednie przygotowanie oraz już na mecie satysfakcjonujący wynik. Zmagania przyniosły dużo pozytywnych emocji. A zawodnicy zarówno przed startem jak i po zakończeniu zmagań byli pełni energii i chłonni dalszych wrażeń.
 
Wszyscy triathloniści otrzymali okolicznościowe medale. Na najlepszych czekały również atrakcyjne nagrody. W sobotnie wydarzenie tradycyjnie już wpisują się Zimowe Mistrzostwa Polski Lekarzy w Triathlonie oraz Zimowe Otwarte Mistrzostwa Sandomierza w tej dyscyplinie.
SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe