Spotkanie z poezją Katarzyny Dragan-Bartoń

  • 18.02.2019, 14:21 (aktualizacja 18.02.2019, 15:11)
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Spotkanie z poezją Katarzyny Dragan-Bartoń
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Zawsze uśmiechnięta, pomocna, przyjacielska i rodzinna. Kobieta z artystyczną duszą. Tak wspominają najbliżsi niedawno zmarłą poetkę Katarzynę Dragan – Bartoń.

Dokładnie w pierwszą rocznicę śmierci w Sandomierzu w kinie „Starówka” spotkali się najbliżsi oraz znajomi artystki, aby powspominać i podsumować jej życie i twórczość. W gronie publiczności znaleźli się rodzice i przyjaciele.


Katarzyna Dragan Bartoń od urodzenia związana była z Sandomierzem. Tu stawiała pierwsze kroki i zaczęła swoją przygodę z poezją. Zmarła w wyniku poważnej choroby. Swoich utworów jednak nie udało jej się wydać przed niespodziewaną śmiercią. Dlatego dopiero pośmiertnie utwory zostały zebrane i wydane w książce „Nieoczywiste”.


Jak mówi przyjaciółka poetki Lidia Jaromin sobotnie spotkanie było jednocześnie promocją książki, która stanowi osobiste dzieło artystki. 

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 25.03.2019, 18:14
Na podziw i ogromny szacunek zasługuje przyjaciółka zmarłej poetki. Przyjaźń w jej wydaniu przestaje być pustym frazesem i odzyskuje swoje prawdziwe znaczenie.

Pozostałe