Sportowe wspomnienie Sebastiana Koguta. Turniej Piłki Halowej z wzruszającym akcentem w tle

  • 18.02.2019, 15:30 (aktualizacja 18.02.2019 16:00)
  • SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście
Sportowe wspomnienie Sebastiana Koguta
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Już po raz trzeci w Klimontowie spotkali się zawodnicy kilku klubów piłkarskich, aby podczas turnieju uczcić pamięć o tragicznie zmarłym koledze.

Sobotni turniej piłki halowej w Klimontowie to nie typowy turniej sportowy. Już od kilku lat ma także inny wymiar. Stanowi memoriał Sebastiana Koguta, wieloletniego zawodnika Klimontowianki Klimontów oraz bramkarza drużyny piłkarskiej SAMI SWOI. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA


Tegoroczna edycja podobnie jak poprzednie turnieje przyciągnęły wiele drużyn. Do piłkarskiej rywalizacji stanęli zawodnicy ośmiu grup piłkarskich.  


Sportowe wydarzenie rozpoczęło się od przemarszu wszystkich uczestników na miejscowy cmentarz. Następnie już  były same sportowe rozgrywki poszczególnych drużyn. Cały program wzbogaciły również występy taneczne podopiecznych Gminnego Ośrodka Kultury w Klimontowie. 


Organizatorem wyjątkowego turnieju są koledzy Sebastiana z drużyny SAMI SWOI. Jak wyjaśnia również Marek Goździewski, wójt Klimontowa również chętnie włączył się do współorganizacji tego szczególnego wydarzenia, i chętnie wspiera inne sportowe inicjatywy mające miejsce na terenie gminy Klimontów. 


Zwieńczeniem sobotniego spotkania była emisja filmu „Wspominamy Sebastiana”. Jak zapewniają organizatorzy minione wydarzenie na stałe wpisało się już w sportowy kalendarz wydarzeń regionu.  

 

SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe