Już nie w kasie, a wprost na konto bankowe. Gmina Wilczyce idzie z duchem czasu! W urzędzie zapłacimy kartą

  • 19.02.2019, 14:52
  • SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście
W Urzędzie Gminy w Wilczycach zapłacimy kartą
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Od kilku miesięcy na petentów Urzędu Gminy w Wilczycach czeka duże ułatwienie. Za transakcje takie jak m.in. podatek od nieruchomości i środków transportu, podatek rolny i leśny, ale także za opłatę targową czy wywóz śmieci można płacić kartą. Szczegóły przedstawił nam dzisiaj wójt, Robert Paluch. O zdanie w tej kwestii zapytaliśmy także mieszkańców.

Nie trzeba już szukać gotówki ani stać w kolejce do kasy od kiedy w Urzędzie Gminy w Wilczycach pojawiło się nowe urządzenie – terminal do płatności bezgotówkowych. Wystarczy przynieść odpowiedni dokument dotyczący opłaty, przyłożyć kartę płatniczą, wprowadzić odpowiednie kody pin i gotowe! Płatność dokonana szybko i wygodnie. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA


Jak wyjaśnia wójt, Robert Paluch zarówno mieszkańcy jak i urzędnicy są bardzo zadowoleni z takiego rozwiązania. Inicjatywa cieszy się powodzeniem u wszystkich. Z takiej formy opłat korzystają nie tylko młodzi mieszkańcy. Jest to spore ułatwienie również dla nieco starszych mieszkańców Gminy Wilczyce, którzy nie lubią stać w kolejce. 

 

SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe