Siatkarskie zmagania dziewcząt

  • 6.03.2019, 19:33
  • SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście
Siatkarskie zmagania dziewcząt
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Tuż przed Dniem Kobiet hale sportową Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji opanowały wysportowane dziewczyny. Sportową walkę stoczyły w miniony wtorek, aby zawalczyć o jak najlepsze miejsce na podium podczas Powiatowego Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt. Sportowe wydarzenie swoim patronatem objął starosta sandomierski.

Zawodniczki pięciu drużyn swoje sportowe zmagania rozpoczęły o godzinie 8.00. Po kilkugodzinnej siatkarskiej rywalizacji wszystko okazało się jasne. Najlepsza okazała się drużyna dziewcząt z Zespołu Placówek Oświatowych w Chobrzanach. Drugie miejsce na podium należało natomiast do drużyny z I Liceum Ogólnokształcącego w Sandomierzu. Na trzecim znalazły się uczennice z sandomierskiego Ponadgimnazjalnego Zespołu Szkół Ekonomicznych.
W sportowe szranki stanęły również grupy dziewcząt z II Liceum Ogólnokształcącego w Sandomierzu oraz Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Mokoszynie. 
Znakomitych wyników oraz wysokich miejsc na podium gratulował podczas rozdania nagród w imieniu starosty sandomierskiego, Andrzej Swajda, sekretarz Powiatu.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

 

SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe