Dzień Kobiet w Powiecie Sandomierskim. Bogaty program artystyczny i liczne atrakcje

  • 9.03.2019, 15:51 (aktualizacja 09.03.2019 16:05)
  • Katarzyna Kaszluga
Dzień Kobiet w Powiecie Sandomierskim. Bogaty program artystyczny i liczne…
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
„Uroki Sandomierszczyzny” pod takim hasłem minął Powiatowy Dzień Kobiet, który tradycyjnie już przyciągnął blisko 300 pań do Dworu Dwikozy gdzie czekał na nich bogaty program i liczne atrakcje przygotowane przez organizatorów.

Jak co roku Dzień Kobiet w powiecie sandomierskim minął w sposób wyjątkowy. Były kwiaty, szczere życzenia i pyszny poczęstunek. Program piątkowego spotkania wzbogaciły dodatkowo występy artystyczne młodzieży oraz lokalnych artystów. Jednak głównym punktem spotkania pań był recital Anny Przybysz z zespołem. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Głównym organizatorem Powiatowego Dnia Kobiet był sandomierski starosta, Marcin Piwnik. A na corocznym spotkaniu spotkały się panie z regionu, które aktywnie działają i pracują na terenie powiatu. Wśród licznych gości, którzy zawitali do Dworu Dwikozy, znaleźli się także przedstawiciele samorządu, posłowie, dyrektorzy szkół oraz licznych instytucji.  

Wydarzenie rozpoczęło się od życzeń i słów podziękowania do zgromadzonych pań, które złożyli starosta sandomierski, Marcin Piwnik oraz Tomasz Huk, przewodniczący Rady Powiatu Sandomierskiego. Do życzeń przyłączył się również burmistrz Marcin Marzec oraz posłowie Kazimierz Kotowski i Krystian Jarubas. Słodki akcent do pań skierował również europoseł Czesław Siekierski. 

Nie zabrakło również życzeń dla kobiet od kobiet. Miłym artystycznym akcentem były życzenia regionalistki i poetki Ewy Judy. Dzień kobiet paniom umiliły występy muzyczne i kabaretowe uczniów z Liceum Ogólnokształcącego w Chobrzanach oraz Ponadgimnazjalnego Zespołu Szkół Ekonomicznych w Sandomierzu. Po zakończeniu artystycznej części panie obdarowane kwiatami i słodyczami udały się na uroczysty poczęstunek, podczas którego także pojawiła się muzyczna niespodzianka. 

 

Katarzyna Kaszluga

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe