×

Dzień Kobiet na sportowo w gminie Obrazów

  • 11.03.2019, 17:18
  • SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście
Dzień Kobiet na sportowo w gminie Obrazów
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Dzień Kobiet na sportowo? Czemu nie! Miłośniczki i miłośnicy sportowych emocji mieli taką okazję w gminie Obrazów, gdzie w miejscowości Bilcza już po raz trzeci zorganizowano Bieg Wiosenny oraz marsz nordic –walking z okazji Dnia Kobiet.

Słoneczna, ale i nieco wietrzna pogoda nie zniechęciła biegaczy, którzy chętnie spełnili swój sportowy obowiązek i stawili się na tegorocznym Biegu Wiosennym. Blisko setka uczestników odpowiedziała na zaproszenie wójta Obrazowa Krzysztofa Tworka oraz Stowarszyszenia „Nasz Region”. Sportowcy przyjechali na niedzielny bieg nie tylko z terenu gminy, ale całego regionu. 
Jak mówił wójt Krzysztof Tworek, który również sprawdził swoje siły podczas biegu, przede wszystkim chodzi o sportową integrację, dobrą zabawę i rozwijanie swoich pasji.

NSG GROUP
NSG GROUP
NSG GROUP


Krótka rozgrzewka i w drogę. Do pokonania biegacze mieli 10 kilometrów. Natomiast ci, którzy zdecydowali się na marsz nordic – walking mieli do pokonania krótszy odcinek 7 kilometrów. Uczestnicy sportowego wydarzenia mieli okazję przebiec trasę, która prowadziła przez pola i sady. Jako pierwszy na mecie zameldował się Robert Majecki z Sandomierza. Najszybszą wśród kobiet natomiast była Agata Wieczorek z Tarnobrzega. 


Na wszystkich zawodników bez względu na to, kto pierwszy był na mecie czekały pamiątkowe medale. Dodatkową atrakcją była możliwość przeprowadzenia profesjonalnej  analizy składu masy ciała. Chętni mogli również zasięgnąć porad psycho-dietetyka Agnieszki Chmielewskiej. 


Po biegu każdy z sportowców mógł nadrobić również słodkim poczęstunkiem spalone kalorie. 

 

SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe