Dzień Kariery. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 poznali ofertę szkół średnich

  • 13.03.2019, 14:27
  • SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście
Dzień Kariery. Uczniowie SP nr 1 poznali ofertę szkół średnich
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Sandomierzu mieli we wtorek znakomitą okazję do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkół średnich w regionie. Stało się tak za sprawą Dnia Kariery, który dyrekcja szkoły zorganizowała z myślą o swoich uczniach po raz pierwszy.

W trakcie małych targów edukacyjnych w ramach zorganizowanego Dnia Kariery blisko 60 uczniów szkoły podstawowej zapoznało się z ofertą kształcenia sześciu szkół średnich. W różnoraki sposób prezentowały się szkoły, które chciały zachęcić uczniów do wstąpienia w ich szeregi. Jednak wybór nie był łatwy, ponieważ uczniowie prezentujący poszczególne szkoły zgodnie twierdzili, że ich szkoła jest najlepsza i rozkłada wachlarz wszelkich perspektyw.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

W gronie prezentujących się szkół byli uczniowie z sandomierskiego Zespołu Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich, Ponadgimnazjalnego Zespołu Szkół Ekonomicznych, Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego, Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących oraz II LO im. Tadeusza Kościuszki. Swoją ciekawą ofertę zaprezentował również Zespół Szkół w Gorzycach.

Po zakończeniu prezentacji wszystkich szkół oraz indywidualnej konsultacji uczniów na stoiskach, każdy mógł skorzystać z porad doradcy zawodowego.

 

SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe