"Buduj z pasją" - Ciekawe zmagania uczniów szkół o profilu budowlanym

  • 14.03.2019, 15:24
  • SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście
"Buduj z pasją" - Ciekawe zmagania uczniów szkół o profilu budowlanym
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Już po raz ósmy w sandomierskim Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących spotkali się uczniowie szkół o profilu budowlanym, aby powalczyć o najlepsze miejsce na podium. „Buduj z pasja” – tak nazywa się Regionalna Olimpiada, która od kilku lat do sandomierskiej „Budowlanki” przyciąga rzeszę młodzieży.

W tegorocznej edycji zmagań wzięło udział 12 zespołów. Byli to uczniowie reprezentujący szkoły o profilu budowlanym. Do Sandomierza przyjechali z całego województwa świętokrzyskiego, ale nie tylko. Wśród uczestników znaleźli się uczniowie z terenu województwa małopolskiego i podkarpackiego. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA


Młodzi „budowlańcy” w trakcie Olimpiady sprawdzili swoje umiejętności i wiedzę zarówno teoretyczną, jak i praktyczną. Tym razem praktyczne zadanie było związane z kwalifikacją murarsko – tynkarską.


Olimpiada „Buduj z pasją” organizowana jest pod szyldem Krajowej Federacji Edukacji Zawodowej i Kultury Fizycznej „Budowlani” z siedzibą w Kielcach. Ma zasięg ogólnopolski. Czwartkowe wydarzenie swoim honorowym patronatem objął Starosta Sandomierski. Spotkanie było również znakomitą okazją do zapoznania się z ofertą współpracujących ze szkołą firm z branży remontowo–budowlanej. 

 

SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe