Bieg z Marzanną, czyli powitanie wiosny na sportowo

  • 21.03.2019, 17:28 (aktualizacja 21.03.2019, 17:37)
  • Katarzyna Kaszluga
Bieg z Marzanną, czyli powitanie wiosny na sportowo
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
W Sandomierzu pierwszy dzień wiosny minął na sportowo. Bieg z Marzanną pokonali uczniowie szkół podstawowych, średnich oraz placówek z Sandomierza i okolic. Organizatorem wydarzenia był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Wszyscy chętni, którzy na sportowo chcieli powitać wiosnę mieli taką okazję dziś, biorąc udział w kolejnej już edycji Biegu z Marzanną. Uczestnicy swoje sportowe zmagania rozpoczęli na Miejskim Stadionie Sportowym. Po kilkunasto minutowym biegu dotarli na Bulwar im. Marszałka Piłsudskiego, gdzie czekał kolejna część emocji i konkurencji. Tam poszczególne reprezentacje szkół zaprezentowały swoje własnoręcznie wykonane Marzanny, które zostały poddane szczegółowej ocenie jury. Oceniany był wygląd, wielkość oraz lot Marzanny. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Z najładniejszą Marzanną przybył Ponadgimnazjalny Zespół Szkół Ekonomicznych w Sandomierzu. Największa okazała się Marzanna Zespołu Szkół Kształcenia Rolniczego natomiast najdłużej lecącą Marzanną mogli pochwalić się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Sandomierzu.  

Sportowe wydarzenie zakończyło się rozdaniem pamiątkowych pucharów oraz odblaskowych gadżetów. 

 

Katarzyna Kaszluga

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe