Niepubliczne Przedszkole Językowe "JAŚ I MAŁGOSIA" zaprasza na Dni Otwarte!

  • 29.03.2019, 15:55
  • SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście
Niepubliczne Przedszkole Językowe "JAŚ I MAŁGOSIA" zaprasza na Dni Otwarte!
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
W przedszkolu fajnie jest! A o tym, że warto się uczyć od najmłodszych lat nie trzeba nikomu przypominać. Przedszkola oferują gamę ciekawych zajęć dla najmłodszych. Jednym z takich miejsc jest właśnie Niepubliczne Przedszkole Językowe Jaś i Małgosia w Sandomierzu, które dzisiaj odwiedziliśmy z kamerą. 

Przedszkole pojawiło się z ciekawą ofertą dla maluchów już kilka lat temu. Jego założycielem jest Fundacja „Dla naszych dzieci”, która jak zapewnia prezes Iwona Korczyńska – Sapielak, wychodzi naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom zarówno rodziców jak i dzieci.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kolorowe sale lekcyjne, nowoczesna baza dydaktyczna oraz bogata oferta zarówno zajęć podstawowych jak i dodatkowych uzupełnia całą działalność sandomierskiego Przedszkola Jaś i Małgosia. Podczas swojego pobytu milusińskich czeka mnóstwo interesujących zajęć. Dzieci mają możliwość nauki języków obcych: angielskiego i francuskiego. Ponadto w placówce realizowane są ciekawe zajęcia z robotyki, zajęcia rewalidacyjne, plastyczne, logopedyczne oraz zajęcia z integracji sensorycznej. Dzieci mają okazję również uczestniczyć w grach i zabawach, które dodatkowo wpływają na ich rozwój.

W codzienną pracę przedszkola włączają się również pracownicy Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Sandomierzu. Jak mówi dyrektor poradni dzięki takiej formie współpracy dzieci, które wymagają pomocy specjalistów mogą być objęte formami dodatkowego wsparcia.

Przedstawione atuty to nie jedyne pozytywne strony tego miejsca. Wychodząc naprzeciw potrzeb zabieganych i zapracowanych rodziców przedszkole jest czynne już od godziny 6.00, a pociechy mogą w nim przebywać aż do 18.00. Okazji do poznania oferty tego miejsca jest wiele. Jedną z nich są Dni Otwarte, które już niebawem będą organizowane. Po raz pierwszy w tym roku Niepubliczne Przedszkole Językowe Jaś i Małgosia zaprosi do siebie już 2 kwietnia.

SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe