×
JERZY ZYLA
JERZY ZYLA
JERZY ZYLA
MICHAL BRAUN
MICHAL BRAUN
MICHAL BRAUN
ANDRZEJ SWAJDA
ANDRZEJ SWAJDA
ANDRZEJ SWAJDA
UJK Sandomierz
UJK Sandomierz
UJK Sandomierz

Konferencja prasowa Burmistrza Sandomierza Marcina Marca na temat remontu zbiorników wodnych - 01.04.2019

  • 01.04.2019, 16:16
  • SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście
Konferencja prasowa Burmistrza Sandomierza nt. remontu zbiorników wodnych…
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Sandomierzu podda modernizacji dwa zbiorniki wody. Prace związane z odnową zbiorników potrwają około trzy lata. Środki na remont tej sieci zostaną natomiast zorganizowane dzięki pożyczce finansowej z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Jak zapewnia burmistrz Sandomierza, Marcin Marzec taka inwestycja jest konieczna. Modernizacja zbiorników w najbliższym czasie uchroni mieszkańców oraz zakład od dodatkowych gigantycznych kosztów, które mogłyby być poniesione w przyszłości.

Obecnie Sandomierz zaopatrywany jest w wodę z ujęcia "Romanówka", gdzie wydobywana jest woda podziemna. Jak zapewniał podczas dzisiejszej konferencji burmistrz, Marcin Marzec planowane jest w niedalekiej przyszłości stworzenie dodatkowej sieci ujęć dla mieszkańców Sandomierza. 

NSG GROUP
NSG GROUP
NSG GROUP
SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe