Konferencja prasowa Burmistrza Sandomierza Marcina Marca na temat remontu zbiorników wodnych - 01.04.2019

  • 01.04.2019, 16:16
  • SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście
Konferencja prasowa Burmistrza Sandomierza nt. remontu zbiorników wodnych…
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Sandomierzu podda modernizacji dwa zbiorniki wody. Prace związane z odnową zbiorników potrwają około trzy lata. Środki na remont tej sieci zostaną natomiast zorganizowane dzięki pożyczce finansowej z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Jak zapewnia burmistrz Sandomierza, Marcin Marzec taka inwestycja jest konieczna. Modernizacja zbiorników w najbliższym czasie uchroni mieszkańców oraz zakład od dodatkowych gigantycznych kosztów, które mogłyby być poniesione w przyszłości.

Obecnie Sandomierz zaopatrywany jest w wodę z ujęcia "Romanówka", gdzie wydobywana jest woda podziemna. Jak zapewniał podczas dzisiejszej konferencji burmistrz, Marcin Marzec planowane jest w niedalekiej przyszłości stworzenie dodatkowej sieci ujęć dla mieszkańców Sandomierza. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe