Chce przebiec 120 km przez Saharę. O niebywałym zamiarze rozmawiamy z Marcinem Wyrodą

  • 05.04.2019, 16:16 (aktualizacja 05.04.2019, 19:53)
  • SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście
Chce przebiec 120 km przez Saharę. Rozmowa z Marcinem Wyrodą
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Jak sam o sobie mówi jest zapaleńcem biegania. Jego przygoda ze sportem rozpoczęła się dosyć niedawno. Biegać zaczął dwa lata temu, a na swoim sportowym koncie ma już sporą garść sukcesów. Marcin Wyroda, człowiek który chce przebiec Saharę.

„Nie mogłem kupić na siebie kurtki” – tak opisuje moment, kiedy postanowił się za siebie wziąć. W 2017 roku licznik na jego wadze wskazał 140 kg. Obecnie natomiast waga utrzymuje przy pułapie 89 kg. Marcin Wyroda w rozmowie z nami wspomina swoje początki z bieganiem, sportem i zawodami. Po raz pierwszy sprawdził swoje możliwości w styczniu ubiegłego roku podczas runmageddonu w Warszawie. W kolejnych miesiącach również nie obyło się bez kolejnych biegowych wyzwań. Kolejny był runmageddon w Warszawie oraz raptor run w Bałtowie. Teraz jego marzeniem jest sprawdzenie swoich możliwości podczas biegu Runmageddon na Saharze. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Runmageddon to rodzaj biegu z przeszkodami. Ten do którego się przygotowuje ma odbyć się w marcu przyszłego roku. Chodź czasu jest jeszcze sporo nasz bohater już teraz się do niego przygotowuje biorąc udział w innych sportowych wydarzeniach, ale również zbierając środki finansowe. Udział w tym biegu jest bardzo kosztowny. Potrzeba około 11 tysięcy złotych. 

Runmageddon Sahara jest bardzo ciężkim sportowym wyzwaniem, ale jak twierdzi Marcin z pewnością da radę go pokonać. Potrzeba tylko wsparcia w formie finansowej, aby mógł ten cel zrealizować. Każdy może się przyczynić do kolejnego sukcesu sportowca. Wystarczy swoją finansową cegiełkę wpłacić przez portal https://zrzutka.pl/marcinwyrodasahara .

 

SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe