Promocja nowego tomiku poezji "Promień miłości" autorstwa regionalistki Ewy Judy odbyła się w piątek w Starostwie Powiatowym

  • 07.04.2019, 18:27
  • SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście
Promocja nowego tomiku poezji "Promień miłości" autorstwa regionalistki…
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Promocja nowego tomiku poezji „Promień miłości” autorstwa Ewy Judy odbyła się w ostatni piątek w budynku Starostwa Powiatowego w Sandomierzu.

Piątkowe popołudnie z pewnością na długo zapisze się w pamięci pisarki i regionalistki Ewy Judy. Były gratulacje, kwiaty i życzenia, aby takich tomików było jak najwięcej. Promocja nowej książki z poezją przyciągnęła mnóstwo gości, w których gronie znaleźli się samorządowcy, rodzina autorki oraz przyjaciele i znajomi.  

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA


Literacka i artystyczna twórczość Ewy Judy jest bardzo dobrze znana mieszkańcom całej Ziemi Sandomierskiej. Tym razem zaprosiła swoich fanów na promocję książki „Promień miłości”, która stanowi drugą części trylogii „Blaski promieni”. Jak dowiedzieliśmy się podczas spotkania w tomiku znajdują się wiersze dedykowane osobom, które znajdują się wokół autorki. Praca nad tomikiem trwała trzy lata, ale jak mówi artystka pisze kilka utworów książkowych jednocześnie.


Pisarkę podczas spotkania autorskiego wspierały członkinie zaprzyjaźnionego zespołu Gorzyczany, które wspominały początki twórczej przygody pani Ewy. 
W trakcie spotkania zadbano nie tylko o ducha, ale również zdrowie podając świeże i pełne witaminowej mocy soki. 

 

SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe