Pani Irena z Sandomierza obchodziła swoje 100-tne urodziny!

  • 08.04.2019, 14:20
  • SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście
Pani Irena z Sandomierza obchodziła swoje 100-tne urodziny!
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Jaka jest recepta na długowieczność zapytaliśmy mieszkankę Sandomierza panią Irenę Kotlińską, która w minioną sobotę obchodziła swoje setne urodziny. Urodzinowe przyjęcie zorganizowała jubilatce rodzina.

Życzeń i gratulacji było mnóstwo. Stulatka spędziła swoje wyjątkowe setne urodziny w gronie rodziny, przyjaciół, władz miejskich, powiatowych oraz przedstawicieli sandomierskich instytucji społecznych. Gospodarz miasta burmistrz Marcin Marzec podczas uroczystości z najlepszymi życzeniami, podarował jubilatce list gratulacyjny oraz okolicznościowe upominki. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA


Irena Kotlińska urodziła się 6 kwietnia 1919 roku w Głazowie. Jak mówią najbliżsi jubilatki od zawsze ciężko pracowała, zajmując się gospodarstwem. Pani Irena zawsze była również bardzo aktywna i udzielała się w życiu społecznym.


W trakcie przyjęcia udało nam się zamienić kilka zdań z naszą jubilatką. Jak przyznała nie ma konkretnej recepty na długie życie. Ona sama twierdzi, że przez całe życie była po prostu szczęśliwa i kochała podróżować. Mówiąc o przeszłości chętnie wspomina wspólne wyjazdy z ukochanym mężem między innymi do Turcji i na Węgry. Z uśmiechem przyznała, że nie była tylko nad polskim morzem. A jedynym zdrowotnym aspektem który jej obecnie dokucza jest ból kręgosłupa. 


Sandomierska stulatka doczekała się czworo wnuków oraz siedmioro prawnuków, którzy podczas urodzinowej uroczystości wręczyli jubilatce kosz 100 czerwonych róż. 

 

SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe