Wyśpiewali dobro dla Marcelinki z Koprzywnicy

  • 10.04.2019, 11:55 (aktualizacja 10.04.2019, 12:03)
  • SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście
Wyśpiewali dobro dla Marcelinki z Koprzywnicy
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
„Wyśpiewajmy dobro” , to tytuł koncertu charytatywnego, który odbył się w niedzielę w Koprzywnicy. Wydarzenie było dedykowane kilkumiesięcznej mieszkance miasta – Marcelince, która od drugiego miesiąca życia toczy walkę z nowotworem.

Neuroblastoma – tak nazywa się największy wróg Marcelinki. Jak powiedziała nam babcia dziewczynki objawem był płacz, ale to nie były zwykłe niemowlęce kolki. O nowotworze rodzina dowiedziała się po wielu specjalistycznych badaniach. Obecnie dziewczynka jest pod opieką Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA


Niedzielny koncert był jednym z elementów zbiórki na ten szczytny cel. Podczas wydarzenia wystąpili uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych oraz zespoły i soliści działający w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury. Pieniądze były zbierane przez licytacje oraz podczas wielkanocnego kiermaszu. Inicjatorka zbiórki: Ewa Partyka zapewnia, że w akcja przyciąga ludzi o wielkim i szczodrym sercu. 


Do pomocy Marcelinie zachęcała podczas charytatywnego wydarzenia również burmistrz Koprzywnicy, Aleksandra Klubińska. 
Mimo, że koncert charytatywny już za nami wszyscy możemy przyłączyć się w dalszym ciągu do zbiórki, aby pomóc Marcelince Biało. Finansowe cegiełki możemy wpłacać za pośrednictwem Fundacji ISKIERKA.


https://fundacjaiskierka.pl/podopieczni/marcelinka-bialo-z-koprzywnicy-w-powiecie-sandomierskim/

 

 

SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe