Targi Edukacji i Pracy w Sandomierzu. Mnóstwo wystawców i odwiedzających

  • 11.04.2019, 13:48
  • SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście
Targi Edukacji i Pracy w Sandomierzu. Mnóstwo wystawców i odwiedzających
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W miniony wtorek hala Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sandomierzu wypełniła się po brzegi licznymi stoiskami i odwiedzającymi. Stało się tak za sprawą Sandomierskich Targów Edukacji i Pracy, które już po raz piaty organizował Powiatowy Urząd Pracy.

Swoją ofertę przedstawiło ponad 50 wystawców. Oprócz licznych stoisk pracodawców pojawiły się także oferty z zakresu edukacji i licznych kursów. W części edukacyjnej organizowanych targów prezentowały się szkoły ponadgimnazjalne i wyższe uczelnie, które zachęcały do dalszego kształcenia. W trakcie targów zainteresowani mogli pozyskać informację nie tylko od pracodawców, ale również od doradców zawodowych, którzy chętnie służyli radą jaką ścieżkę kariery zawodowej wybrać.  


O zaletach i olbrzymim znaczeniu targów zarówno dla osób poszukujących pracy jak również takich, którzy chcieliby nadal się rozwijać i podnosić swoje kwalifikacje mówił wicestarosta sandomierski, Wojciech Dzieciuch.


Dodatkowo zwiedzający mieli możliwość skorzystania z usług informacyjnych i doradczych Urzędu Skarbowego, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Świętokrzyskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego oraz Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

 

SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe