Śniadanie z przedsiębiorcami w Ratuszu Miejskim. Celem spotkania - rozwój Sandomierza

  • 17.04.2019, 13:10 (aktualizacja 17.04.2019, 13:19)
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Śniadanie z przedsiębiorcami w Miejskim Ratuszu
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Trzydziestu lokalnych przedsiębiorców wzięło udział w pierwszym „Śniadaniu z Przedsiębiorcami”, które zorganizowano wczoraj w sandomierskim Ratuszu. W trakcie przedświątecznego spotkania biznesowego rozmawiano przede wszystkim o kierunkach rozwoju Królewskiego Miasta.

Organizatorom spotkania głównie chodziło o to, aby wsłuchać się w głos przedsiębiorców. Jak mówił burmistrz Marcin Marzec  bardzo ważne są wspólne przedsięwzięcia sektora prywatnego i gminy dla rozwoju gospodarczego miasta. Zauważył również, że istotne jest połączenie sił w tworzeniu wspólnych przedsiębiorczych inicjatyw. W czasie spotkania burmistrz zwrócił uwagę na potencjał sandomierskiej przestrzeni. 


Przedsiębiorcy uczestniczący w spotkaniu również dostrzegają potencjał dla rozwoju Sandomierza. Chętnie dzielili się także ważnymi i trafnymi uwagami co do planowanych i potencjalnych założeń i dalszych działań. 


W przyszłości w Sandomierzu planowane jest powołanie społecznej Rady Gospodarczej, która miałaby funkcjonować przy gminie i burmistrzu Sandomierza. Założeniem rady będzie kreowanie i wspieranie inicjatyw gospodarczych, służących rozwojowi miasta.

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe