Przedsiębiorcy poznali dziś możliwości uzyskania dotacji dla swoich firm

  • 17.04.2019, 17:11 (aktualizacja 17.04.2019, 17:16)
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Przedsiębiorcy poznali dziś możliwości uzyskania dotacji dla swoich firm
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

O możliwościach rozwiązań finansowych dla przedsiębiorców rozmawiali dzisiaj w Sandomierzu podczas zorganizowanego przez Ośrodek Promowania Przedsiębiorczości spotkania. W spotkaniu informacyjnym pn. „Wsparcie z Funduszy Europejskich świętokrzyskich przedsiębiorców w 2019 r.”, uczestniczyli przedstawiciele mikro, małych i średnich firm.

Podczas spotkania przedsiębiorcy mieli okazję zapoznania się z aktualnymi możliwościami pozyskania dotacji finansowej dla swoich firm. Jak zapewniała Anna Zając – Nogaj z sandomierskiego Ośrodka Promowania Przedsiębiorczości możliwości wsparcia jest wiele, a podczas tego typu spotkań właściciele przedsiębiorstw mogą uzyskać informację bezpośrednio 
od specjalistów i doradców. 

Ośrodek Promowania Przedsiębiorczości cały czas prowadzi działalność doradczą dla lokalnych przedsiębiorców przedstawiając zasady aplikowania w ramach Podmiotowego Systemu Finansowania Usług Rozwojowych. 

Starosta Sandomierski, Marcin Piwnik, podkreśla, że warto brać udział w takich spotkaniach. Jak zauważa powiat ma duży potencjał dla przedsiębiorców, a w ostatnich latach w regionie powstało wiele firm, które dodatkowo wspomagają jego rozwój gospodarczy.  

W trakcie spotkania przez pracowników Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego zostały zaprezentowane również aktualne harmonogramy naborów wniosków i warunki przyznawania wsparcia finansowego w ramach poszczególnych naborów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego.  

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe