Sesja Rady Miasta Sandomierza. Wzrośnie abonament parkingowy i powstanie nowy żłobek

  • 26.04.2019, 14:38
  • SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście
Sesja Rady Miasta Sandomierza. Wzrośnie abonament parkingowy i powstanie…
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W czwartkowe przedpołudnie spotkali się po raz kolejny radni na zorganizowanej Sesji Rady Miejskiej w Sandomierzu. Porządek obrad zdominowały uchwały związane ze zmianami w budżecie oraz Wieloletniej Prognozie Finansowej. Radni podjęli również decyzję o opłatach za parkowanie pojazdów na drogach publicznych w strefach płatnego parkowania. Opłata za parkowanie wzrośnie z 24 zł na 30 zł w skali roku.

Czwartkową sesję rozpoczęły wyjątkowe podziękowania skierowane do pracowników socjalnych z Ośrodka Pomocy Społecznej w Sandomierzu. Dwie nagrodzone pracownice Ewa Dziurzyńska i Małgorzata Nowak  w lutym  uratowały życie i zdrowie jednej z podopiecznych OPS.


Już niebawem decyzją radnych zostanie utworzony Żłobek przy Przedszkolu Samorządowym Nr 6 w Sandomierzu. Podczas ostatniej sesji zostały podjęte uchwały w sprawie utworzenia i nadania statutu. 


Czwartkową sesję zakończyła informacja przewodniczącego Rady Miasta Sandomierza o podejmowanych działaniach.  

 

SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe