Kandydat do Parlamentu Europejskiego Adam Jarubas z PSL spotkał się z mieszkańcami Sandomierza na Rynku Starego Miasta

  • 30.04.2019, 15:44 (aktualizacja 30.04.2019, 15:46)
  • SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście
Kandydat do Parlamentu Europejskiego Adam Jarubas spotkał się z mieszkańcami…
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

To my jesteśmy obywatelami Unii Europejskiej. Dlatego wszyscy musimy zadbać o dobro swojego regionu, ale i o dobrą i przede wszystkim bezpieczną przyszłość – mówił podczas niedzielnego spotkania w Sandomierzu Adam Jarubas, którego przyjazd był związany ze zbliżającymi się wyborami do Parlamentu Europejskiego. Szef Polskiego Stronnictwa Ludowego w regionie zajmuje 2 miejsce na liście Koalicji Europejskiej.

Mocna ekipa wspierała i popierała Adama Jarubasa podczas niedzielnych spotkań z mieszkańcami w regionie. W walce o mandat europosła na Ziemi Sandomierskiej wspierają kandydata członkowie i sympatycy PSL. W spotkaniach z mieszkańcami ziemi sandomierskiej nie mogło zabraknąć Marcina Piwnika, sandomierskiego starosty, Andrzeja Swajdy, sekretarza powiatu, Tomasza Huka przewodniczącego Rady Powiatu i radnych. Poparcia byłemu marszałkowi udzielił także burmistrz Sandomierza Marcin Marzec i zastępca Paweł Niedźwiedź.


Adam Jarubas podczas niedzielnego pobytu w regionie spotkał się z mieszkańcami Sandomierza, Dwikóz, Koprzywnicy i Łoniowa. W trakcie spotkań poruszył temat inwestycji, które dzięki wsparciu funduszy europejskich mogą być zrealizowane. Mówił również o bezpieczeństwie narodowym, które powinno być jednym z aspektów przynależności Polski do Unii Europejskiej. 

 

SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe