Motocykliści rozpoczęli sezon na bulwarze

  • 30.04.2019, 16:33
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Motocykliści rozpoczęli sezon na bulwarze
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Mimo dosyć kapryśnej pogody w niedzielę Bulwar Józefa Piłsudskiego w Sandomierzu zapełniło ponad 200 motocykli. Właściciele jednośladów z Podkarpacia, Małopolski, Mazowsza, Świętokrzyskiego i Lubelskiego spotkali się, aby wspólnie rozpocząć sezon motocyklowy. Organizatorem drugiego już wydarzenia, otwierającego sezon motocyklowy jest Sandomierskie Stowarzyszenie Motocyklowe „Moto Sandomierz”.
Przez kilka godzin nad Wisłą na turystów, mieszkańców i przede wszystkim pasjonatów motocykli czekało mnóstwo atrakcji. Sezon rozpoczęła parada motocyklowa ulicami Królewskiego Miasta. Widowiskowy okazał się też pokaz akrobacji motocyklowych i topienie marzanny. Na Bulwarze nie brakowało również muzycznych atrakcji, które dostarczył koncert zespołu Konsystorz oraz Wes Gałczyński & Power Train.
 
Wszyscy, którzy odwiedzili w niedzielę motocyklowe wydarzenie mogli zapoznać się nie tylko ze popularnymi markami jednośladów. Na Bulwarze czekały również wystylizowane motocykle. Nie lada gratką były zabytkowe motocykle radzieckie oraz słynny niemiecki BMW R75 z czasów drugiej wojny światowej.
 
Wśród pasjonatów motocykli znaleźli się Marcin Piwnik starosta sandomierski, burmistrz Sandomierza Marcin Marzec oraz Adam Jarubas, którzy dokonali symbolicznego otwarcia sezonu.
Sandomierskie Stowarzyszenie Motocyklowe Moto-Sandomierz liczy obecnie 34 członków.
SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe