Sandomierska "Budowlanka" szkołą dla mistrzów!

  • 06.05.2019, 11:17
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Sandomierska "Budowlanka" szkołą dla mistrzów!
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Sandomierski Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących ma swoich mistrzów! Uczniowie pokonali niespełna 900 dwuosobowych zespołów uczniowskich z całej Polski. Mowa o VIII Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników, gdzie w kategorii młody mechanik zwyciężyli uczniowie Maciej Kwasek i Fryderyk Libor.

Organizatorami Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników są Międzynarodowe Targi Poznańskie i fundacja zrzeszająca ekspertów organizacji branżowych. W tegorocznych eliminacjach do finałów VIII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników wzięło udział ponad 2500 młodych i zawodowych mechaników.


Jak mówi w rozmowie z nami Maciej Kwasek emocji było w rywalizacji bardzo wiele, ale gdyby nie odpowiednie przygotowanie i pasja do mechaniki to zwycięstwo byłoby nie do osiągnięcia. 
Młody mistrz mechaniki podczas organizowanego w ubiegłym tygodniu Dnia Otwartego szkoły zapewnia, że  Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących to dobry wybór dla uczniów, którzy chcą zawalczyć o swoją przyszłość.


O szerokim wachlarzu oferty edukacyjnej szkoły opowiadała dyrektor szkoły Krystyna Kobylakiewicz. Jak dotąd największym zainteresowaniem wśród uczniów wybierających szkoły cieszą się kierunki zawodowe takie jak technik usług fryzjerskich, mechanik pojazdów samochodowych i technik informatyk.

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe