×
JERZY ZYLA
JERZY ZYLA
JERZY ZYLA
MICHAL BRAUN
MICHAL BRAUN
MICHAL BRAUN
ANDRZEJ SWAJDA
ANDRZEJ SWAJDA
ANDRZEJ SWAJDA
UJK Sandomierz
UJK Sandomierz
UJK Sandomierz

"Oda do radości" zabrzmiała na sandomierskiej Starówce

  • 06.05.2019, 13:47
  • SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście
"Oda do radości" zabrzmiała na sandomierskiej Starówce
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
„Oda do radości” zabrzmiała na Rynku Starego Miasta w Sandomierzu. Tak 1 maja mieszkańcy i odwiedzający Królewskiego Miasta uczcili 15 rocznicę przystąpienia Polski do Unii Europejskiej.

Przed wspólnym odśpiewaniem „Ody do Radości” Marcin Marzec, burmistrz Sandomierza, powitał wszystkich zgromadzonych. W swoim wystąpieniu zaznaczył rolę jaką Polska pełniła będąc członkiem tej wspólnoty. Podkreślił również, że bardzo ważna jest dalsza istota pielęgnowania takiego wypracowanego partnerstwa.

NSG GROUP
NSG GROUP
NSG GROUP

 
Naszym rozmówcom Unia Europejska kojarzy się z licznymi środkami finansowymi, które wspierają ogólny rozwój gospodarczy. A wstąpienie do Unii Europejskiej dało nam Polakom mnóstwo korzyści. 


Oprawę muzyczną przygotowało na ten dzień Sandomierskie Centrum Kultury. Chór, który stworzyli samorządowcy, uczniowie, mieszkańcy i turyści, poprowadziła uczennica sandomierskiej Szkoły Podstawowej Oliwia Rykowska. Do akcji przyłączył się również poseł Adam Cyrański.

 

SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe