"Oda do radości" zabrzmiała na sandomierskiej Starówce

  • 06.05.2019, 13:47
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
"Oda do radości" zabrzmiała na sandomierskiej Starówce
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

„Oda do radości” zabrzmiała na Rynku Starego Miasta w Sandomierzu. Tak 1 maja mieszkańcy i odwiedzający Królewskiego Miasta uczcili 15 rocznicę przystąpienia Polski do Unii Europejskiej.

Przed wspólnym odśpiewaniem „Ody do Radości” Marcin Marzec, burmistrz Sandomierza, powitał wszystkich zgromadzonych. W swoim wystąpieniu zaznaczył rolę jaką Polska pełniła będąc członkiem tej wspólnoty. Podkreślił również, że bardzo ważna jest dalsza istota pielęgnowania takiego wypracowanego partnerstwa.

 
Naszym rozmówcom Unia Europejska kojarzy się z licznymi środkami finansowymi, które wspierają ogólny rozwój gospodarczy. A wstąpienie do Unii Europejskiej dało nam Polakom mnóstwo korzyści. 


Oprawę muzyczną przygotowało na ten dzień Sandomierskie Centrum Kultury. Chór, który stworzyli samorządowcy, uczniowie, mieszkańcy i turyści, poprowadziła uczennica sandomierskiej Szkoły Podstawowej Oliwia Rykowska. Do akcji przyłączył się również poseł Adam Cyrański.

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe