Warczące motocykle, piękne modelki, profesjonalni fotograficy. Sandomierska Starówka zapełniła się dla Tomasza Płatosa

  • 13.05.2019, 13:54
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Warczące motocykle, piękne modelki, profesjonalni fotograficy. Starówka…
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Sandomierz i okolice znów połączyły siły, aby pomóc. Ponad 200 wspaniałych motocykli, piękne modelki i przystojni modele, pokaz mody oraz profesjonalne sesje zdjęciowe i kiermasz. Wszystko za sprawą akcji charytatywnej dla Tomasza Płatosa.

W sobotę na Rynku Starego Miasta spotkały się osoby, które chcą pomóc w walce z poważną chorobą. To już kolejne wydarzenie charytatywne stworzone dla Tomka Płatosa, mieszkańca Sandomierza chorego na glejaka mózgu. Terapia i leczenie zagraniczne sporo kosztuje jednak wsparcie osób, które wyciągnęły pomocną dłoń jest w ogromnym stopniu pomocne. Jak mówi Anna Płatos, dzięki pomocy akcji charytatywnej stać jest rodzinę Tomasza na leczenie, które daje bardzo dobre i widoczne efekty. 


W słoneczną sobotę na sandomierskiej starówce pojawiło się mnóstwo osób. Pod wrażeniem akcji był również obecny na wydarzeniu nasz bohater.


Szereg akcji charytatywnych dla Tomka trwa już od miesięcy. Tym razem w kolejną inicjatywę pomocy włączyli się miłośnicy motoryzacji i fotograficy. W ramach akcji charytatywnej za dołożenie cegiełki możliwe były przejażdżki motocyklem, które zagwarantowała Sandomierska Grupa Motocyklowa TSA. Na przybyłych czekały również inne atrakcje. Chętni mogli wziąć udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej oraz pokazie mody. Rynek Starego Miasta zapełnił się również zabytkowymi samochodami. 


Akcję charytatywną organizatorzy połączyli ze Świętokrzyskim Zlotem Pasjonatów Fotografii i Zawodowych Fotografów, którzy zjechali do Sandomierza w ramach obchodów 180. rocznicy polskiej fotografii i Światowego Dnia Fotografii. 


W puszczach wolontariuszy znalazło się ponad 5600 złotych. Organizatorzy zapewniają, że to nie ostatnia akcja dla Tomka Płatosa. Organizacją kolejnej już się zajmują. Na następne wydarzenie charytatywne zapraszamy już w czerwcu. Szczegóły niebawem. 

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe