Sportowy weekend w Sandomierzu. Bieg Kwitnących Sadów przyciągnął 140. zawodników

  • 13.05.2019, 15:05
  • SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście
Sportowy weekend w Sandomierzu. Bieg Kwitnących Sadów przyciągnął 140.…
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Już po raz dziewiąty miłośnicy sportu spotkali się podczas kolejnej edycji sandomierskiego biegu „Kwitnących Sadów”.

Dwudniowe sportowe wydarzenie przyciągnęło wielu miłośników biegu i marszów nordic walking. Sportowe zmagania rozpoczęły się od odprawy uczestników na Bulwarze im. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Następnie na poszczególne grupy biegowe czekały poszczególne trasy na 5, 10 i 20 kilometrów. 


Do udziału w zawodach zgłosiło się 140 zawodników z całej Polski. Swoim udziałem zachęcali wszystkich do aktywnego wypoczynku. Przed startem było mnóstwo emocji ale jak usłyszeliśmy warto. Sport to endorfiny, a to przecież samo dobro. 


IX edycja sandomierskich biegów „Kwitnących Sadów” była także okazją do zaprezentowania najważniejszych atrakcji przyrodniczych i turystycznych nadwiślańskiego miasta.

 

SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe