Sandomierska Manufaktura Lodów pomaga w realizacji marzenia Marcina Wyrody - biegu przez Saharę

  • 15.05.2019, 14:35
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Sandomierska Manufaktura Lodów pomaga w realizacji marzenia Marcina Wyrody…
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Biegać zaczął dwa lata temu. Na swoim sportowym koncie ma już sporą garść sukcesów. Jednak na tym nie koniec. Cały czas trenuje i stara się być coraz lepszy. Już niedługo czekają na niego kolejne sportowe wyzwania.

Marcin Wyroda postawił sobie kolejny cel. Przebiec Saharę i sprawdzić swoje sportowe możliwości podczas biegu Runmageddon. 
Runmageddon to rodzaj biegu z przeszkodami. Ten do którego się przygotowuje ma odbyć się w marcu przyszłego roku. Chodź czasu jest jeszcze sporo nasz bohater już teraz się do niego przygotowuje biorąc udział w innych sportowych wydarzeniach, ale również zbierając środki finansowe. Udział w tym biegu jest bardzo kosztowny. Aby móc go zrealizować potrzeba wsparcia w formie finansowej. Pierwsza rękę do sportowca wyciągnęła Sandomierska Manufaktura Lodów, która wymyśliła ciekawą akcję wspierającą. 


Każdy kto odwiedzi sandomierski lokal może udzielić również wsparcie do specjalnie przygotowanej na ten cel skarbonki. Pomóc można też dorzucając swoją finansową cegiełkę przez portal https://zrzutka.pl/marcinwyrodasahara

 

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe