Duże zainteresowanie seminarium dla zdrowia i sylwetki. Gościem specjalnym był Marek "Oley" Olejniczak

  • 21.05.2019, 13:40 (aktualizacja 21.05.2019, 14:44)
  • STV
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Sobota w siłowni na ulicy Portowej w Sandomierzu minęła pod znakiem ciekawego seminarium dla zdrowia i sylwetki.

Miłośnicy kulturystyki, fitnessu i zdrowego stylu życia w sobotę mieli niebagatelną okazję zdobyć nową wiedzę pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerów. Wszystko za sprawą organizowanego seminarium, którego głównym tematem było „Równoważenie napięć mięśniowych wynikających z trudów życia w cywilizacji”.

Leszek Michalski, prezes Stowarzyszenia SYLWETKA twierdzi, że w erze promowanego zdrowego stylu życia, każdy podąża za byciem fit i nie zawsze jest to zdrowe podejście do sprawy. Takie seminarium pomaga w zrozumieniu pod okiem fachowców spraw ważnych dla naszego zdrowia i przede wszystkim w dążeniu do wyznaczonego celu.

Seminarium było znakomitą okazją do zasięgnięcia konsultacji oraz indywidualnych rozmów z prowadzącymi poszczególne bloki tematyczne. Uczestnicy mogli również skorzystać z porady profesjonalnego fizjoterapeuty. A taką wizytę u specjalisty powinien zaliczyć każdy, kto planuje bądź poddaje się ciężkim treningom.

Gościem specjalnym wydarzenia był jeden z najlepszych kulturystów w Polsce Marek „Oley” Olejniczak, który chętnie opowiedział o swoich początkach oraz doradził jak odpowiedzialnie zacząć swoją przygodę i walkę o wymarzoną sylwetkę.

Uczestnikom ciekawego sportowego wydarzenia towarzystwa dotrzymał wiceburmistrz Sandomierza, Paweł Niedźwiedź, który podziękował organizatorom za taką inicjatywę oraz pogratulował uczestnikom zapału.

Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów SYLWETKA.

stv_html

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe