Region powiatu sandomierskiego w stanie alarmu powodziowego

  • 25.05.2019, 09:27 (aktualizacja 25.05.2019, 10:53)
  • Katarzyna Kaszluga
Region powiatu sandomierskiego w stanie alarmu powodziowego Fot. KPP w Sandomierzu Poziom wody w rzece Wisła dzisiejszego poranka wynosił 624 cm
Podziel się:
Oceń:
W związku z utrzymującymi się opadami deszczu i systematycznym wzrostem poziomu wody na rzece Wiśle i jej dopływach starosta sandomierski ogłosił z dniem 25 maja 2019 roku do odwołania na terenie powiatu stan alarmu powodziowego.

Poziom wody w rzece Wisła dzisiejszego poranka wynosi 624 cm. Jednak jak zapewniają służby dysponują odpowiednimi środkami i nie dopuszczą do tragicznej sytuacji z powodzią z 2010 roku, która wówczas dotknęła mieszkańców regionu.

NSG GROUP
NSG GROUP
NSG GROUP

Katarzyna Kaszluga

Załączone pliki do pobrania (1)

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe