Ulice Cieśli i Maciejowskiego doczekają się remontu. Uroczyste podpisanie umowy na realizację robót odbyło się w ratuszu

  • 28.05.2019, 17:50 (aktualizacja 29.05.2019, 13:28)
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Ulice Cieśli i Maciejowskiego doczekają się remontu. Uroczyste podpisanie…
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Ulice Maciejowskiego i Cieśli doczekają się remontu. Już niedługo rozpocznie się ich modernizacja. Uroczyste podpisanie umowy odbyło się w sandomierskim Ratuszu.

Ulice Cieśli i Maciejowskiego już niedługo zmienią się nie do poznania. Pomoże w tym planowana  przez samorząd miejski przebudowa i modernizacja asfaltowych nawierzchni. Całość przedsięwzięcia będzie opiewać na kwotę 1.533.893,94 zł z czego część środków w wysokości 802.178,00 zł pochodzić będzie z Funduszu Dróg Samorządowych.


Burmistrz Sandomierza, Marcin Marzec podkreśla, że remont tych ulic był wyczekiwany od bardzo wielu lat. Do tej pory nawierzchnia oraz chodniki były w złym stanie technicznym, który niejednokrotnie stwarzał dodatkowe niebezpieczeństwa dla jej użytkowników.


W ramach prac modernizacyjnych zmieni się nie tylko nawierzchnia tych ulic. Zostaną przebudowane również parkingi, chodniki i zamontowane oświetlenie. 
Jak zapewniają wykonawcy w przez czas największych prac mogą wystąpić utrudnienia w ruchu, jednak nie powinny być uciążliwe dla mieszkańców. Prace modernizacyjne rozpoczną się w ciągu najbliższych tygodni, ich zakończenie planowane jest natomiast w połowie października tego roku. 

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe