×
JERZY ZYLA
JERZY ZYLA
JERZY ZYLA
MICHAL BRAUN
MICHAL BRAUN
MICHAL BRAUN
ANDRZEJ SWAJDA
ANDRZEJ SWAJDA
ANDRZEJ SWAJDA
UJK Sandomierz
UJK Sandomierz
UJK Sandomierz

Pełne atrakcji odwiedziny w Królewskim mieście

  • 29.05.2019, 10:28
  • STV
Pełne atrakcji odwiedziny w Królewskim mieście
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Z pewnością seniorzy z gminy Obrazów, którzy zdecydowali się brać udział w ciekawych zajęciach w ramach projektu Bank Czasu Seniora prowadzonego przez Gminną Bibliotekę Publiczną nie narzekają na nudę. Dowodem na to jest poniedziałkowy wyjazd do Sandomierza, który obfitował w moc atrakcji.

W ramach ciekawego projektu seniorzy mają okazję uczestniczyć w ciekawych zajęciach. Warsztaty komputerowe, porady dietetyka, ćwiczenia wspomagające pamięć oraz wieczorki z filmem muzyką i poezją to tylko niektóre z nich. Szeroki wachlarz zajęć i warsztatów oraz spotkań nie pozwala na marnowanie czasu seniorom w domowych pieleszach. W programie są również liczne wycieczki. W poniedziałek seniorzy odwiedzili Sandomierz.

NSG GROUP
NSG GROUP
NSG GROUP

Najpierw w programie wycieczki było zwiedzanie Wąwozu Świętej Królowej Jadwigi. Następnie grupa pojawiła się w Muzeum Okręgowym, gdzie oprócz zwiedzania czekały również ciekawe warsztaty. Seniorzy odwiedzili również Bazylikę Katedralną oraz Podziemną Trasę Turystyczną.

Dofinansowanie na organizowanie takich ciekawych zajęć Gminna Biblioteka Publiczna w Obrazowie otrzymała z Fundacji BGK w ramach konkursu Generacja 5.0.

stv_html

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe