×
JERZY ZYLA
JERZY ZYLA
JERZY ZYLA
MICHAL BRAUN
MICHAL BRAUN
MICHAL BRAUN
ANDRZEJ SWAJDA
ANDRZEJ SWAJDA
ANDRZEJ SWAJDA
UJK Sandomierz
UJK Sandomierz
UJK Sandomierz

Konferencja prasowa organizatorów festiwalu "Chleb Wino Ser" w Sandomierzu. Posłuchaj, co będzie w programie!

  • 29.05.2019, 14:45 (aktualizacja 29.05.2019, 14:49)
  • SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście
Konferencja prasowa organizatorów festiwalu "Chleb, Wino, Ser" w Sandomierzu…
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Festiwal dla smakoszy, czyli „Chleb Wino Ser” już za kilka tygodni w Sandomierzu.

Sandomierz od dłuższego czasu słynie z festiwali poświęconych dobrym produktom. Z pewnością największym jest zbliżający się „Festiwal Chleb Wino Ser”, który odbędzie się już za niecały miesiąc. Jak twierdzą organizatorzy to wydarzenie sławiące polskie naturalne produkty, rodzimą kuchnię, tradycje i to co na naszych stołach najlepsze. 

NSG GROUP
NSG GROUP
NSG GROUP


Wczoraj w jednej z sandomierskich restauracji Ciżemka odbyła się specjalna konferencja prasowa, podczas której organizatorzy poinformowali o szczegółach i planowanych festiwalowych nowościach. Atrakcją dla odwiedzających Sandomierz będzie tuż przed wydarzeniem Dzień Partnerów, który będzie obfitował w degustacje i liczne pokazy. Będą również widowiska kulinarne z udziałem znamienitych kucharzy oraz tradycyjny już jarmark Festiwalową kawiarenkę odwiedzą autorzy książek kulinarnych i autorytety w dziedzinie. Oprócz wymienionych atrakcji będą również dalsze degustacje i pokazy. Wydarzenie zakończy się klimatyczną kolacją.  

 

SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście

Zdjęcia (2)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe