Konferencja prasowa organizatorów festiwalu "Chleb Wino Ser" w Sandomierzu. Posłuchaj, co będzie w programie!

  • 29.05.2019, 14:45 (aktualizacja 29.05.2019, 14:49)
  • SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście
Konferencja prasowa organizatorów festiwalu "Chleb, Wino, Ser" w Sandomierzu…
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Festiwal dla smakoszy, czyli „Chleb Wino Ser” już za kilka tygodni w Sandomierzu.

Sandomierz od dłuższego czasu słynie z festiwali poświęconych dobrym produktom. Z pewnością największym jest zbliżający się „Festiwal Chleb Wino Ser”, który odbędzie się już za niecały miesiąc. Jak twierdzą organizatorzy to wydarzenie sławiące polskie naturalne produkty, rodzimą kuchnię, tradycje i to co na naszych stołach najlepsze. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA


Wczoraj w jednej z sandomierskich restauracji Ciżemka odbyła się specjalna konferencja prasowa, podczas której organizatorzy poinformowali o szczegółach i planowanych festiwalowych nowościach. Atrakcją dla odwiedzających Sandomierz będzie tuż przed wydarzeniem Dzień Partnerów, który będzie obfitował w degustacje i liczne pokazy. Będą również widowiska kulinarne z udziałem znamienitych kucharzy oraz tradycyjny już jarmark Festiwalową kawiarenkę odwiedzą autorzy książek kulinarnych i autorytety w dziedzinie. Oprócz wymienionych atrakcji będą również dalsze degustacje i pokazy. Wydarzenie zakończy się klimatyczną kolacją.  

 

SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście

Zdjęcia (2)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe