W poszukiwaniu piłkarskich talentów. Akademia Młodych Orłów po raz piąty w Sandomierzu

  • 03.06.2019, 13:39
  • SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście
W poszukiwaniu piłkarskich talentów. Akademia Młodych Orłów po raz piąty…
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
W Sandomierzu już po raz piąty odbyły się Dni Talentu Akademii Młodych Orłów, w ramach których szukano dobrze rokujących młodych piłkarskich talentów.

Dariusz Ogrodnik, koordynator i trener sandomierskiej Akademii Młodych Orłów mówi, że zainteresowanie programem od wielu lat rośnie. A sam program zapewnia nie tylko wykwalifikowaną kadrę trenerów, ale również odpowiednie wyposażenie.

NSG GROUP
NSG GROUP
NSG GROUP


Poza sportowym akcentem ma również wiele innych pozytywnych stron. Uczy zdrowej rywalizacji, nowych technik i przede wszystkim integruje przez sportową zabawę. 


Piłka nożna to sport kochany przez wszystkich Polaków. Jak mówił w sobotę burmistrz Sandomierza, Marcin Marzec, który kibicował poszczególnych grupom AMO, założenia programu sprawdzają się w stu procentach. Dodaje, że takie sportowe wydarzenia pozwalają przede wszystkim rozwijać sportowe pasje od najmłodszych lat, które w przyszłości mogą zaowocować wielkimi sukcesami. 


Akademia Młodych Orłów od kilku lat cieszy się dużym powodzeniem wśród małych pasjonatów piłki nożnej. Jak powiedzieli nam młodzi piłkarze, lubią grać w piłkę, a podczas zajęć lubią uczyć się nowych piłkarskich technik. Sportowe marzenia również w poszczególnych drużynach są. Zawodnicy chcą przede wszystkim jechać na prawdziwy mecz oraz sami strzelać gole w profesjonalnych klubach.  


Akademia Młodych Orłów to sportowy program ogólnopolski, który ma za zadanie wyłonić piłkarskie talenty. W Akademii podczas zajęć dzieci trenują w trzech grupach wiekowych. W Sandomierzu w ramach Akademii Młodych Orłów powstało sześć piłkarskich drużyn: Orliki, Skrzaty i Żaki. 

 

SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe