W poszukiwaniu piłkarskich talentów. Akademia Młodych Orłów po raz piąty w Sandomierzu

  • 03.06.2019, 13:39
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
W poszukiwaniu piłkarskich talentów. Akademia Młodych Orłów po raz piąty…
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W Sandomierzu już po raz piąty odbyły się Dni Talentu Akademii Młodych Orłów, w ramach których szukano dobrze rokujących młodych piłkarskich talentów.

Dariusz Ogrodnik, koordynator i trener sandomierskiej Akademii Młodych Orłów mówi, że zainteresowanie programem od wielu lat rośnie. A sam program zapewnia nie tylko wykwalifikowaną kadrę trenerów, ale również odpowiednie wyposażenie.


Poza sportowym akcentem ma również wiele innych pozytywnych stron. Uczy zdrowej rywalizacji, nowych technik i przede wszystkim integruje przez sportową zabawę. 


Piłka nożna to sport kochany przez wszystkich Polaków. Jak mówił w sobotę burmistrz Sandomierza, Marcin Marzec, który kibicował poszczególnych grupom AMO, założenia programu sprawdzają się w stu procentach. Dodaje, że takie sportowe wydarzenia pozwalają przede wszystkim rozwijać sportowe pasje od najmłodszych lat, które w przyszłości mogą zaowocować wielkimi sukcesami. 


Akademia Młodych Orłów od kilku lat cieszy się dużym powodzeniem wśród małych pasjonatów piłki nożnej. Jak powiedzieli nam młodzi piłkarze, lubią grać w piłkę, a podczas zajęć lubią uczyć się nowych piłkarskich technik. Sportowe marzenia również w poszczególnych drużynach są. Zawodnicy chcą przede wszystkim jechać na prawdziwy mecz oraz sami strzelać gole w profesjonalnych klubach.  


Akademia Młodych Orłów to sportowy program ogólnopolski, który ma za zadanie wyłonić piłkarskie talenty. W Akademii podczas zajęć dzieci trenują w trzech grupach wiekowych. W Sandomierzu w ramach Akademii Młodych Orłów powstało sześć piłkarskich drużyn: Orliki, Skrzaty i Żaki. 

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe