Gminny Dzień Dziecka w Obrazowie to już tradycja. Dużo atrakcji na najmłodszych czekało w niedzielę

  • 03.06.2019, 17:25
  • SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście
Gminny Dzień Dziecka w Obrazowie to już tradycja. Dużo atrakcji na najmłodszych…
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy, zdrowe przekąski, bańki mydlane oraz występy artystyczne i konkursy sportowe – to tylko niektóre z licznie przygotowanych atrakcji dla najmłodszych, którzy w ramach Gminnego Dnia Dziecka w Obrazowie z pewnością na nudę narzekać nie mogli.

W niedzielne popołudnie bisko przy remizie OSP w Obrazowie zapełniło się całymi rodzinami. W przygotowanie wydarzenia dla dzieci i dorosłych zaangażowało się wiele instytucji. Głównym organizatorem był wójt gminy Obrazów, Krzysztof Tworek oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Do przygotowań dołączyła się również miejscowa szkoła podstawowa oraz Gminna Biblioteka Publiczna. W przedsięwzięcie zaangażowały się także stowarzyszenia działające w gminie. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA


Niedzielny Gminny Dzień Dziecka połączony był ze zbiórką pieniędzy, które  pomogą z pewnością w walce z poważną chorobą młodemu mieszkańcowi gminy. O tym, że warto organizować rodzinne festyny, które pokazują najmłodszym jak fajnie, miło, bezpiecznie i przede wszystkim rodzinnie spędzić czas mówiła Pelagia Kotowska, sekretarz gminy Obrazów.


Oprócz artystycznego programu na przybyłych czekały stoiska, gdzie każdy mógł zakosztować zdrowych i kolorowych przekąsek. Poza tym wydarzenie uświetnił pokaz sprzętu strażackiego, który przygotowała Ochotnicza Straż Pożarna w Obrazowie przy współpracy z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej  w Sandomierzu. Najmłodsi mieli okazję zobaczyć od środka wóz strażacki, przyjrzeć się jak wygląda prawidłowo udzielona pierwsza pomoc. Atrakcją był również policyjny pies, którego uczestnicy mogli zobaczyć w przygotowanej przez sandomierskich funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji akcji. 

 

SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe