×
JERZY ZYLA
JERZY ZYLA
JERZY ZYLA
MICHAL BRAUN
MICHAL BRAUN
MICHAL BRAUN
ANDRZEJ SWAJDA
ANDRZEJ SWAJDA
ANDRZEJ SWAJDA
UJK Sandomierz
UJK Sandomierz
UJK Sandomierz

GOŚĆ TYGODNIA: Marcin Marzec - Burmistrz Sandomierza: Do zrobienia w Sandomierzu jest wiele. Miasto otwiera się na nowych inwestorów

  • 05.06.2019, 18:00
  • SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście
GOŚĆ TYGODNIA: Marcin Marzec - Burmistrz Sandomierza: Do zrobienia w Sandomierzu…
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Tym razem w programie GOŚĆ TYGODNIA rozmawiamy z Burmistrzem Sandomierza - Marcinem Marcem o planach i konkretnych działaniach zmierzających do rozwoju i promocji miasta.

Nasz gość odpowiedział na wiele nurtujących pytań. Poruszyliśmy kwestię Starachowickiej Strefy Ekonomicznej i terenów inwestycyjnych w prawobrzeżnej części Sandomierza. Zapytaliśmy również co z pomysłem utworzenia społecznej Rady Gospodarczej. Z rozmowy dowiedzieliśmy się także jaki pomysł na "rozkręcenie" Królewskiego Miasta ma sam burmistrz. Ważnym tematem była również kwestia finansowania Muzeum Okręgowego. 

NSG GROUP
NSG GROUP
NSG GROUP
SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe