×
JERZY ZYLA
JERZY ZYLA
JERZY ZYLA
MICHAL BRAUN
MICHAL BRAUN
MICHAL BRAUN
ANDRZEJ SWAJDA
ANDRZEJ SWAJDA
ANDRZEJ SWAJDA
UJK Sandomierz
UJK Sandomierz
UJK Sandomierz

Konferencja prasowa Burmistrza Sandomierza Marcina Marca: "Sandomierska Sobota ze Zdrowiem" - kolejna akcja w Sandomierzu. Będzie można sprawdzić swój stan zdrowia

  • 08.06.2019, 16:39
  • Katarzyna Kaszluga
Konferencja prasowa Burmistrza Sandomierza Marcina Marca: "Sandomierska…
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Już za tydzień w Sandomierzu odbędzie się kolejna ciekawa akcja. Tym razem będzie to „Sandomierska Sobota ze Zdrowiem” w ramach której każdy z mieszkańców Królewskiego Miasta będzie mógł nie ponosząc kosztów sprawdzić swój stan zdrowia.

Jak podkreślają organizatorzy organizując taką akcję wyszli naprzeciw oczekiwaniom lokalnej społeczności.  W piątek w sandomierskim magistracie odbyła się specjalna konferencja, podczas której omówione zostały szczegóły zbliżającego się wydarzenia.

W ramach „Sandomierskiej Soboty ze Zdrowiem” odbywać się będą bezpłatne badania oraz porady lekarskie dla mieszkańców Sandomierza. Takie badania odbywać się będą m.in. w budynku Urzędu Miejskiego w Sandomierzu (Plac Poniatowskiego 3 oraz Plac Poniatowskiego 1) , NZOZ CM “Rokitek”(ul. Rokitek 41a), NZOZ “Zdrowie” (Rynek 4), LANSMED Sp. z o.o. (ul. Mickiewicza 15), DIAGNOSTYKA (ul. Mickiewicza 15) oraz na sandomierskim Rynku (okolice Ratusza Miejskiego).

Zobacz konferencję prasową w całości powyżej. 

 

Katarzyna Kaszluga

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe