×
JERZY ZYLA
JERZY ZYLA
JERZY ZYLA
MICHAL BRAUN
MICHAL BRAUN
MICHAL BRAUN
ANDRZEJ SWAJDA
ANDRZEJ SWAJDA
ANDRZEJ SWAJDA
UJK Sandomierz
UJK Sandomierz
UJK Sandomierz

"Podaruj Dzieciom Słońce" już w niedzielę w Klimontowie. Największa impreza charytatywna w regionie!

  • 04.07.2019, 16:50
  • SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście
"Podaruj Dzieciom Słońce" już w niedzielę w Klimontowie. Zapraszamy!
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Już po raz 24 w Klimontowie w najbliższą niedzielę odbędzie się wydarzenie z akcją charytatywną w tle, czyli „Podaruj Dzieciom Słońce”. Całkowity dochód z prowadzonej akcji zostanie przeznaczony Fundacji „Szlachetne Anioły” na wyposażenie klasopracowni w Szkole Podstawowej Specjalnej w Klimontowie.

Wydarzenie rozpocznie się tuż przed południem o godzinie 10.00 na Stadionie LKS Klimontowianka sportowymi rozgrywkami, które odbędą się w ramach XXIV Wakacyjnego Turnieju Drużyn Dobrych Serc w Piłce Nożnej o „Puchar Dziecka”. W turnieju zmierzą się drużyny „Pogoń Byszówka”, „Oldboys Przyjaciele Dzieciom”, „Sami Swoi 1”, „Sami Swoi 2”, „Klimontowianka Junior Młodszy”, „Chłopaki Bodżana”, „Alchemicy”.

NSG GROUP
NSG GROUP
NSG GROUP


Od godziny 18.00 rozpocznie się już blok artystyczny oraz konkursy z nagrodami. Na scenie podczas koncertu „Gramy, Śpiewamy, Tańczymy, aby Podarować Dzieciom Słońce” prezentować się będą formacje z Gminnego Ośrodka Kultury. Nie zabraknie również konkursów i zabaw edukacyjnych z nagrodami oraz loterii fantowej. 


W programie znalazły się również występy studia wokalnego z MGOKiS w Koprzywnicy, zespołu „Sidus” z Połanieckiego Centrum Kultury oraz koncertu Lidii Jurek z zespołem „Jagoda” z GCK w Grębowie. 


Wśród atrakcji będzie również mini wesołe miasteczko oraz stoiska cateringowe i kiermasz. Niedzielną imprezę zwieńczy zabawa taneczna z zepołem „Pokolenia” oraz DJ-em. 

 

SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe