Konferencja prasowa Burmistrza Sandomierza: Podpisanie umowy na III etap przebudowy placu 3 Maja

  • 16.07.2019, 13:11 (aktualizacja 16.07.2019, 13:43)
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Konferencja prasowa Burmistrza Sandomierza: Podpisanie umowy na III etap…
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Kolejny etap zmian Placu 3 Maja w Sandomierzu rozpocznie się już niebawem. Dziś podpisano umowę na jego dalszą modernizację.

Sandomierski Plac 3 Maja, a właściwie nazywany przez mieszkańców mały ryneczek zmienia się już jakiegoś czasu. Zadanie realizowane przez Gminę Sandomierz pod nazwą „Modernizacja Placu 3 Maja” wpisuje się duży projekt  "Rewitalizacja Sandomierza - miasta dziedzictwa kulturowego i rozwoju" współfinansowanego z Europejskiego  Funduszu Rozwoju Regionalnego, którego wartość mieści się w kwocie blisko 1,5 mln złotych. 

Wykonaniem ostatniego etapu prac zajmie się firma BRUK-DAR. Szeroki zakres robót technicznych zmieni dotychczasowy wizerunek zielonego kompleksu. W ramach modernizacji przestrzeń miejska  zyska strefę  rekreacyjno-wypoczynkową i nowe ścieżki piesze. Najmłodsi będą mogli bawić się na bezpiecznym placu zabaw, natomiast dorośli zmierzą się na nowopowstałej  zewnętrznej siłowni. Będą również ławki, stoliki do gry w szachy oraz nowe oświetlenie. Teren zostanie wzbogacone o nowe nasadzenia zieleni. 

Rewitalizacja trzeciego etapu pracy powinna zakończyć się w ciągu najbliższych kilku miesięcy. 

.

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
TSA
TSA 01.08.2019, 09:13
A moze tak pare slow o tym ile kredytu i przez ile lat Mieszkancy beda splacac?

Pozostałe