"Dookoła Wody Festival". Szantowe koncerty i chrzest łodzi w Starym Porcie

  • 22.07.2019, 16:41
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
"Dookoła Wody Festival". Szantowe koncerty i chrzest łodzi w Starym Porcie
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W Starym Porcie przy sandomierskim Bulwarze imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego przez miniony weekend dużo się działo. Szantowe i folkowe koncerty, flisacy, którzy prezentowali swoje łodzie oraz animacje, to tylko namiastka tego, co miało miejsce podczas „Dookoła Wody Festiwal”.

Wydarzenie „Dookoła Wody Festiwal” w Sandomierzu odbywało się już po raz 11. A jak uważa organizator festiwalu Grzegorz Świtalski z roku na rok więzi z królową polskich rzek są coraz mocniejsze.  


Idea zarówno jak formuła „Dookoła Wody Festiwal” jest prosta, ponieważ głównie chodzi o to, żeby promować. Wszystko to, co z Wisłą i wszelkimi formami aktywności  z nią związane. 
Przez dwa dni scenę na nadwiślańskim bulwarze zapełniły licznie przybyłe zespoły oraz wokaliści wykonujący muzykę szantową. W sobotę oprócz występów na najmłodszych czekały przygotowane animacje. Natomiast dorośli mogli nacieszyć oczy pięknymi łodziami, które prezentowały się podczas flisackiego postoju. Był również chrzest nowych łodzi, który po raz pierwszy uświetnili rycerze reprezentacji Chorągwi Rycerstwa Ziemi Sandomierskiej. 


Wydarzenie swoim patronatem objął portal  Telewizji Sandomierz SandomierzTV. 

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Zdjęcia (35)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe