NSG GROUP zaprasza do udziału w 2. Biegu Szklarskim. Trwają zapisy! Nie czekaj, zgłoś się już dziś!

  • 23.07.2019, 12:29 (aktualizacja 23.07.2019, 12:45)
  • Katarzyna Kaszluga
NSG GROUP zaprasza do udziału w 2. Biegu Szklarskim. Trwają zapisy! Nie czekaj, zgłoś się już dziś! Fot. plakat wydarzenia

Podziel się:

Oceń:

Już za kilka tygodni, 15 września odbędzie się kolejna edycja Biegu Szklarskiego.

NSG Group zaprasza do udziału w 2. Biegu Szklarskim, który ponownie połączy dwa zakłady Pilkington Automotive Poland. Zawodnicy pobiegną trasie Chmielów, koło Tarnobrzega do Sandomierza. Bieg odbędzie się 15 września.

Trasa Chmielów - Sandomierz prowadzić będzie przez malownicze miejscowości. Sportowi pasjonaci będą biec przez Jezioro Tarnobrzeskie, Tarnobrzeg, Dzików, Zakrzów, Sielec, Wielowieś i Koćmierzów. Trasę można pokonać w biegu indywidualnym na dystansie 25 kilometrów, w sztafecie – 13 kilometrów + 12 kilometrów lub w ramach zawodów nordic walking na dystansie 12 kilometrów.

Start o godzinie 11 przy zakładzie Pilkington Automotive Poland w Chmielowie. Zawodnicy spotkają się na mecie, którym jest zakład w Sandomierzu. 

Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną na stronie:   https://timekeeper.pl/bieg/?bieg_id=579 
Ostateczny termin zgłoszeń elektronicznych upływa 02.09.2019 r
Zgłoszenia przyjmowane będą również w Biurze Zawodów w Sandomierzu w dniu startu od godz. 7:30 do godz. 9:30. 
Zawodników obowiązuje opłata startowa w wysokości: 
40 zł do dnia 02.09.2019,
50 zł po 02.09.2018 i w dniu zawodów.

W tym roku kwota z opłat startowych zostanie przeznaczona na organizację imprez sportowo-rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży w powiecie tarnobrzeskim i sandomierskim. 

Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Telewizji Sandomierz SandomierzTV.pl

 

 

Katarzyna Kaszluga

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe