NSG GROUP zaprasza do udziału w 2. Biegu Szklarskim. Trwają zapisy! Nie czekaj, zgłoś się już dziś!

  • 23.07.2019, 12:29 (aktualizacja 23.07.2019, 12:45)
  • STV | Telewizja Sandomierz
NSG GROUP zaprasza do udziału w 2. Biegu Szklarskim. Trwają zapisy! Nie czekaj, zgłoś się już dziś! Fot. plakat wydarzenia

Podziel się:

Oceń:

Już za kilka tygodni, 15 września odbędzie się kolejna edycja Biegu Szklarskiego.

NSG Group zaprasza do udziału w 2. Biegu Szklarskim, który ponownie połączy dwa zakłady Pilkington Automotive Poland. Zawodnicy pobiegną trasie Chmielów, koło Tarnobrzega do Sandomierza. Bieg odbędzie się 15 września.

Trasa Chmielów - Sandomierz prowadzić będzie przez malownicze miejscowości. Sportowi pasjonaci będą biec przez Jezioro Tarnobrzeskie, Tarnobrzeg, Dzików, Zakrzów, Sielec, Wielowieś i Koćmierzów. Trasę można pokonać w biegu indywidualnym na dystansie 25 kilometrów, w sztafecie – 13 kilometrów + 12 kilometrów lub w ramach zawodów nordic walking na dystansie 12 kilometrów.

Start o godzinie 11 przy zakładzie Pilkington Automotive Poland w Chmielowie. Zawodnicy spotkają się na mecie, którym jest zakład w Sandomierzu. 

Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną na stronie:   https://timekeeper.pl/bieg/?bieg_id=579 
Ostateczny termin zgłoszeń elektronicznych upływa 02.09.2019 r
Zgłoszenia przyjmowane będą również w Biurze Zawodów w Sandomierzu w dniu startu od godz. 7:30 do godz. 9:30. 
Zawodników obowiązuje opłata startowa w wysokości: 
40 zł do dnia 02.09.2019,
50 zł po 02.09.2018 i w dniu zawodów.

W tym roku kwota z opłat startowych zostanie przeznaczona na organizację imprez sportowo-rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży w powiecie tarnobrzeskim i sandomierskim. 

Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Telewizji Sandomierz SandomierzTV.pl

 

 

STV | Telewizja Sandomierz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe