BUDZIMY PATRYKA ZAWIDZKIEGO: Zapraszamy na wielki mecz już w niedzielę!

  • 31.07.2019, 11:13 (aktualizacja 31.07.2019, 11:26)
  • STV | Telewizja Sandomierz
BUDZIMY PATRYKA ZAWIDZKIEGO: Zapraszamy na wielki mecz już w niedzielę!
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Już w niedzielę, 4 sierpnia, kolejne wydarzenie charytatywne w Sandomierzu. Tym razem ludzie wspaniałego serca chcą pomoc 25 - letniemu Patrykowi Zawidzkiemu, który po poważnym podtopieniu zapadł w śpiączkę.

Od kilku miesięcy trwa zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację Patryka Zawidzkiego, który uległ poważnemu wypadowi i zapadł w śpiączkę. Dotychczasowe zabiegi przynoszące dobre efekty niestety wiążą się z olbrzymimi kosztami. Na najbliższe miesiące pobytu Patryka w specjalistycznym ośrodku potrzeba około 70 tysięcy złotych. 

W najbliższą niedzielę Sandomierz po raz kolejny udowodni, że kocha pomagać. Wspaniałe wydarzenie "Budzimy Patryka Zawidzkiego", rozpocznie się na sandomierskim Stadionie Sportowym Charytatywnym Turniejem Piłki Nożnej w którym udział wezmą drużyny SKS Wisła, Strażacy oraz Wojskowi. Do akcji przyłączyli się również motocykliści. 

Zakończenie turnieju nie oznacza jednak końca akcji. Niedzielne wydarzenie przeniesie się na plac rekreacyjny przy ul. Żółkiewskiego, gdzie na całe rodziny będzie czekać kolejna dawka emocji. 

Pomóc można także za pośrednictwem portalu: https://www.siepomaga.pl/budzimy-patryka

STV | Telewizja Sandomierz

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe