Konferencja prasowa Burmistrza Sandomierza: inwestycje w mieście i najbliższe plany. Powstanie żłobek, będzie więcej miejsc parkingowych

  • 06.08.2019, 14:56
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Konferencja prasowa Burmistrza Sandomierza: inwestycje w mieście i najbliższe…
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Na ostatniej konferencji burmistrz Sandomierza, Marcin Marzec poinformował o realizowanych i planowanych inwestycjach, które w przeciągu najbliższych miesięcy zostaną zrealizowane.

Od stycznia w mieście ruszy nowy żłobek, w którym swoje miejsce i doskonałą opiekę znajdzie 27 milusińskich. W ramach prowadzonych inwestycji powstaną również dodatkowe miejsca parkingowe. Nowy parking zostanie przygotowany na 30 miejsc dla pakujących swoje pojazdy. 


Samorząd w ramach otrzymanego dofinansowania na remont dróg powodziowych zmodernizuje również cztery drogi, których stan techniczny wymaga poprawy. 


Paweł Niedźwiedź, zastępca burmistrza poinformował również o zmianie oświetlenia ulicznego. W ramach przeprowadzonych prac dotychczasowe lampy zostaną wymienione na energooszczędne, co przyniesie znaczne oszczędności.

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe