×
JERZY ZYLA
JERZY ZYLA
JERZY ZYLA
MICHAL BRAUN
MICHAL BRAUN
MICHAL BRAUN
ANDRZEJ SWAJDA
ANDRZEJ SWAJDA
ANDRZEJ SWAJDA
UJK Sandomierz
UJK Sandomierz
UJK Sandomierz

Ponad 350 tysięcy złotych trafiło do gminy Obrazów. Środki przeznaczone będą na remont drogi, która połączy Bilczę, Jugoszów i Świątniki

  • 26.08.2019, 15:04 (aktualizacja 26.08.2019, 15:13)
  • SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście
Ponad 350 tysięcy złotych trafiło do gminy Obrazów
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Obrazów wzbogaci się o kolejną wyremontowaną drogę. Tym razem z nowej nawierzchni skorzystają mieszkańcy Bilczy i Jugoszowa.

Ponad 350 tysięcy złotych trafiło do gminy Obrazów na modernizacje niespełna kilometrowego odcinka drogi na trasie Bilcza – Jugoszów. Jak wspomina wójt, Krzysztof Tworek, w tym roku samorząd starał się o pozyskanie środków na remont pięciu krótkich odcinków dróg, jednak ten był najwyżej oceniony, ponieważ stanowi ważny szlak dla lokalnych rolników. 


Według zapewnień jeszcze w tym roku rolnicy oraz właściciele okolicznych sadów skorzystają z wyremontowanego odcinka drogi, co znacznie skróci i ułatwi transport poszczególnych owoców. 


Na usuwanie skutków klęsk żywiołowych rząd przeznaczył ponad 10 milionów złotych, które trafiło do 17 samorządów. Pieniądze na remonty dróg oraz inne prace modernizacyjne otrzymało dwie gminy z terenu powiatu sandomierskiego.  

 

SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście

Czy remonty dróg powinny być priorytetem w samorządach?


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe