W Chwałkach będzie smacznie i zdrowo!

  • 30.08.2019, 13:21
  • Katarzyna Kaszluga
W Chwałkach będzie smacznie i zdrowo! Fot. plakat wydarzenia

Podziel się:

Oceń:

Warsztaty kulinarne pełne zdrowia, bezpłatne porady lekarskie i badania oraz moc wspaniałej zabawy czeka na wszystkich, którzy wezmą udział w zbliżającym się wydarzeniu w sołectwie Chwałki. Mowa o zdrowym pikniku, którego główne hasło to "Zdrowa rodzina wspólnie rok szkolny rozpoczyna".

Panie z Koła Gospodyń Wiejskich  "Chwałowianki" z Chwałek, w gminie Obrazów zapraszają na zdrowy piknik pod hasłem "Zdrowa rodzina wspólnie rok szkolny rozpoczyna" połączony z otwarciem Klubu Aktywnego Mieszkańca. Piknik odbędzie się w sobotę, 31 sierpnia w świetlicy wiejskiej w Chwałkach. Początek godzina 15. Wstęp wolny. 

W programie porady lekarzy: otolaryngologa, chirurga, fizjoterapeuty. GEERS Dobry Słuch w Sandomierzu  zaprosi na  bezpłatne badanie słuchu. Do swoich stoisk zaproszą również: Sandomierskie Stowarzyszenie Amazonek, Stowarzyszenie Diabetyków w Sandomierzu, wykwalifikowany dietetyk, przedstawicielki terenowego oddziału Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. 

Sandomierska Grupa Ratownictwa PCK zaprezentuje pokaz udzielania pierwszej pomocy. Pielęgniarki edukacyjne ze Szpitala Specjalistycznego Ducha Świętego w Sandomierzu poprowadzą edukację dotyczącą cukrzycy - badanie poziomu cukru we krwi i ciśnienia tętniczego. Dla uczestników badań organizatorzy przygotowali upominki niespodzianki przekazane między innymi przez Aptekę NOVA.  

O godzinie 16 rozpoczną się zdrowe  warsztaty kulinarne dla dzieci, rodziców i dziadków.  Będą smaczne i zdrowe przekąski, mnóstwo owoców i warzyw oraz zdrowe i dietetyczne ciasta, i ciasteczka.  

Piknik pod hasłem "Zdrowa rodzina wspólnie rok szkolny rozpoczyna" w sołectwie Chwałki, w gminie Obrazów organizowany jest w ramach konkursu grantowego - Działaj Lokalnie 2019 przy wsparciu Ośrodka Promowania Przedsiębiorczości w Sandomierzu, Starostwa Powiatowego w Sandomierzu i Gminy Obrazów. 

Katarzyna Kaszluga

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe