50 000 złotych od powiatu sandomierskiego dla Ochotniczych Straży Pożarnych. Pomoc otrzymają druhowie z gmin Dwikozy, Klimontów i Samborzec

  • 03.09.2019, 13:00
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
50 000 złotych od powiatu sandomierskiego dla Ochotniczych Straży Pożarnych
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Do jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z trzech gmin powiatu sandomierskiego zostaną przekazane środki finansowe na zakup i wyposażenie samochodów. Na ostatniej sesji radni jednogłośnie przegłosowali uchwałę dzięki której dofinansowanie trafi do gminy Klimontów, Samborzec oraz Dwikozy.

W trakcie ostatniej sesji radni przegłosowali również ważne zmiany 
w tegorocznym budżecie oraz Wieloletniej Prognozie Finansowej. Pozytywnie rozpatrzona była uchwała zmieniająca w sprawie ustalenia godzin pracy aptek.


Podczas czwartkowej sesji starosta sandomierski, Marcin Piwnik podsumował działalność w okresie międzysesyjnym. Omówił również realizowane programy i zakończoną rekrutację do szkół ponadgimnazjalnych. Jak stwierdził od września w szkołach średnich prowadzonych przez samorząd powiatowy naukę rozpocznie ponad 1050 uczniów.


Sesję Rady Powiatu zakończyły interpelacje i zapytania radnych. Gościem minionego spotkania radnych w Starostwie Powiatowym była Krystyna Socha, prezes sandomierskiego Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego. 

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe