×
JERZY ZYLA
JERZY ZYLA
JERZY ZYLA
MICHAL BRAUN
MICHAL BRAUN
MICHAL BRAUN
ANDRZEJ SWAJDA
ANDRZEJ SWAJDA
ANDRZEJ SWAJDA
UJK Sandomierz
UJK Sandomierz
UJK Sandomierz

50 000 złotych od powiatu sandomierskiego dla Ochotniczych Straży Pożarnych. Pomoc otrzymają druhowie z gmin Dwikozy, Klimontów i Samborzec

  • 03.09.2019, 13:00
  • SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście
50 000 złotych od powiatu sandomierskiego dla Ochotniczych Straży Pożarnych
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Do jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z trzech gmin powiatu sandomierskiego zostaną przekazane środki finansowe na zakup i wyposażenie samochodów. Na ostatniej sesji radni jednogłośnie przegłosowali uchwałę dzięki której dofinansowanie trafi do gminy Klimontów, Samborzec oraz Dwikozy.

W trakcie ostatniej sesji radni przegłosowali również ważne zmiany 
w tegorocznym budżecie oraz Wieloletniej Prognozie Finansowej. Pozytywnie rozpatrzona była uchwała zmieniająca w sprawie ustalenia godzin pracy aptek.


Podczas czwartkowej sesji starosta sandomierski, Marcin Piwnik podsumował działalność w okresie międzysesyjnym. Omówił również realizowane programy i zakończoną rekrutację do szkół ponadgimnazjalnych. Jak stwierdził od września w szkołach średnich prowadzonych przez samorząd powiatowy naukę rozpocznie ponad 1050 uczniów.


Sesję Rady Powiatu zakończyły interpelacje i zapytania radnych. Gościem minionego spotkania radnych w Starostwie Powiatowym była Krystyna Socha, prezes sandomierskiego Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego. 

 

SandomierzTV.pl - Twoja telewizja w Twoim mieście

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe