Konferencja prasowa Burmistrza Sandomierza: Miasto honorowym "ekspertem" w zakresie profilaktyki grypy

  • 11.09.2019, 17:03
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Konferencja prasowa Burmistrza Sandomierza: Miasto honorowym "ekspertem"…
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Gmina Sandomierz otrzymała nagrodę honorowego eksperta w zakresie profilaktyki grypy. Wczoraj to, specjalne wyróżnienie odebrał w Sejmie burmistrz Marcin Marzec.

Program darmowych szczepień przeciw grypie dla mieszkańców, z którego mogą skorzystać osoby powyżej 55 roku życia w Sandomierzu prowadzony jest już od 10 lat. 


Agata Król, naczelnik Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia przyznaje, że w ciągu ostatnich lat tendencja szczepień stopniowo wzrasta. Według danych statystycznych w 2017 roku z darmowych szczepień skorzystało 919 osób. Natomiast w 2018 już ponad 1000 mieszkańców Sandomierza poddało się szczepieniom.  


Według zapewnień sandomierskiego magistratu w ciągu najbliższych kilku miesięcy ruszą również darmowe szczepienia przeciwko meningokokom dla najmłodszych. 

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe